Varbase Core (10.0.3) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: Add lowercase letters
lo: ເພີ້ມອັກສອນໂຕພີມນ້ອຍ

en: Add uppercase letters
lo: ເພີ້ມອັກສອນໂຕພີມໃຫຍ່

en: Add numbers
lo: ເພີ້ມໂຕເລກ

en: Add punctuation
lo: ເພີ້ມເຄື່ອງໝາຍ
