Varbase Core (10.0.4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: More
be: Болей

en: Reset
be: Скінуць

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Normal
be: Нармальны

en: Start
be: Пачатак

en: Wide
be: Шырокі

en: Narrow
be: Вузкі
