Varbase Core (10.0.4) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ

en: Save Draft
kn: ಡ್ರಾಫ್ಟ್‍ ಆಗಿ ಉಳಿಸು(_D)
