Varbase Core (10.0.45) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Content
eo: Enhavo

en: Administration
eo: Administrado

en: On
eo: Ŝaltita

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Help
eo: Helpo

en: hidden
eo: kaŝita

en: Path
eo: Vojo

en: User
eo: Uzanto

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Good
eo: Bona

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Password strength:
eo: Pasvorta forteco:

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: Strong
eo: Forta

en: Add lowercase letters
eo: Uzu minusklajn literojn.

en: Add uppercase letters
eo: Uzu majusklajn literojn.

en: Add numbers
eo: Uzu ciferojn.

en: Add punctuation
eo: Uzu interpunkciajn signojn.

en: Weak
eo: Malforta
