Varbase Core (10.0.46) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: yes
mk: да

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Help
mk: Помош

en: Anonymous
mk: Анонимен
