Varbase Core (10.0.46) - en to nn translation catalogue (33 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Content
nn: Innhald

en: yes
nn: ja

en: Administration
nn: Administrasjon

en: On
nn: På

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Help
nn: Hjelp

en: Path
nn: Sti

en: User
nn: Brukar

en: no
nn: nei

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Good
nn: God

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Authored on
nn: Skrive

en: Permissions
nn: Rettar

en: Password strength:
nn: Passordstyrke:

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: Strong
nn: Sterk

en: Add lowercase letters
nn: Legg til små bokstavar

en: Add uppercase letters
nn: Legg til STORE bokstavar

en: Add numbers
nn: Legg til tal

en: Add punctuation
nn: Legg til spesialtegn (tegn som ikkej er tal eller bokstavar).

en: Make it different from your username
nn: Gjer det ulikt brukarnamnet ditt

en: Weak
nn: Svak

en: Fair
nn: Toleg

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.
