Varbase Core (10.0.47) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: yes
mg: eny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra
