Varbase Core (10.0.48) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Email notification
ca: Notificació per correu electrònic

en: Administration
ca: Administració

en: Help
ca: Ajuda

en: User
ca: Usuari

en: Email confirmation
ca: Confirmació per correu electrònic
