Varbase Core (10.0.49) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Email notification
es: Aviso por correo electrónico

en: Administration
es: Administración

en: Help
es: Ayuda

en: User
es: Usuario

en: Email confirmation
es: Confirmación por correo electrónico
