Varbase Core (10.0.49) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Email notification
fr: Notification par courriel

en: Help
fr: Aide

en: User
fr: Utilisateur

en: Email confirmation
fr: Courriel de confirmation

en: Tablet
fr: Tablette
