Varbase Core (10.0.49) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Email notification
gl: Notificación de correo electrónico

en: Administration
gl: Administración

en: Help
gl: Axuda

en: User
gl: Usuario/a
