Varbase Core (10.0.49) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Email notification
hi: ईमेल अधिसूचना

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Help
hi: मदद

en: User
hi: प्रयोक्ता
