Varbase Core (10.0.49) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Content
id: Konten

en: Email notification
id: Email pemberitahuan

en: Administration
id: Administrasi

en: Help
id: Bantuan

en: User
id: Pengguna
