Varbase Core (10.0.49) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Email notification
mr: ई-मेल सुचना देणे

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Help
mr: मदत

en: User
mr: सदस्य
