Varbase Core (10.0.49) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Email notification
tr: E-Posta bildirimi

en: Administration
tr: Yönetim

en: Help
tr: Yardım

en: User
tr: Kullanıcı
