Varbase Core (10.0.5) - en to gl translation catalogue (120 entries)

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Author
gl: Autor/a

en: yes
gl: si

en: List
gl: Lista

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: More
gl: Máis

en: On
gl: Activo

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Feed
gl: Orixe

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Preview
gl: Vista previa

en: Archive
gl: Arquivo

en: hidden
gl: oculto

en: Path
gl: Ruta

en: key
gl: clave

en: Updated
gl: Actualizado

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: no
gl: non

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Good
gl: Bo

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Last access
gl: Último acceso

en: Items
gl: Elementos

en: Authored by
gl: Creado por

en: Start
gl: Comezo

en: Role
gl: Rol

en: Users
gl: Usuarios

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Token
gl: Símbolos

en: Member for
gl: Membro durante

en: author
gl: autor

en: People
gl: Persoas

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Permissions
gl: Permisos

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Complete
gl: Completa

en: Password strength:
gl: Fortaleza do contrasinal:

en: Apply
gl: Aplicar

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: < Previous
gl: < Anterior

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: Save Draft
gl: Gardar borrador

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Strong
gl: Forte

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: No front page content has been created yet.
gl: Aínda non se creou contido para a páxina principal.

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.

en: Add lowercase letters
gl: Engadir letras minúsculas

en: Add uppercase letters
gl: Engadir letras maiúsculas

en: Add numbers
gl: Engadir números

en: Add punctuation
gl: Engadir puntuación

en: Make it different from your username
gl: Facer que sexa distinta do seu nome de usuario

en: Weak
gl: Débil

en: Fair
gl: Razoable

en: Find and manage people interacting with your site.
gl: Localizar e xestionar qué persoas interactúan co seu sitio web.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
gl: Xestionar contas de usuarios, roles e permisos.

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
gl: Envío gardado. Pode volver a este formulario máis tarde e restaurará os valores actuais.

en: Wide
gl: Ancho

en: Lists (Views)
gl: Listas (Vistas)

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
gl: Atopouse un formulario parcialmente completado. Por favor complete as porcións restantes.

en: Narrow
gl: Estreito

en: Welcome to [site:name]
gl: Benvido a [site:name]

en: Name or email contains
gl: Nome ou correo electrónico contén

en: Back to form
gl: Volver ao formulario

en: No more submissions are permitted.
gl: Non se permiten máis envíos.

en: This form is confidential. You must <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Log out</a> to submit it.
gl: Este formulario é confidencial. Debe <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Pechar sesión</a> para envialo.

en: Unable to display this webform. Please contact the site administrator.
gl: Non se pode amosar este formulario web. Por favor contacte co administrador do sitio.

en: New submission added to [webform:title].
gl: Novo envío engadido a [webform:title].

en: Submitted on [webform_submission:created]
    Submitted by: [webform_submission:user]
    
    Submitted values are:
    [webform_submission:values]
gl: Enviado en [webform_submission:created]
    Enviado por: [webform_submission:user]
    
    Os valores enviados son:
    [webform_submission:values]

en: <p>Submitted on [webform_submission:created]</p>
    <p>Submitted by: [webform_submission:user]</p>
    <p>Submitted values are:</p>
    [webform_submission:values]
gl: <p>Enviado en [webform_submission:created]</p>
    <p>Enviado por: [webform_submission:user]</p>
    <p>Os valores enviados son:</p>
    [webform_submission:values]

en: This form has not yet been opened to submissions.
gl: Este formulario aínda non foi aberto a envíos.

en: [webform_submission:submitted-to]: Submission #[webform_submission:serial]
gl: [webform_submission:submitted-to]: Envío #[webform_submission:serial]

en: Please login to access this submission.
gl: Inicie sesión para acceder a este envío.

en: Unable to process this submission. Please contact the site administrator.
gl: Non se pode procesar este envío. Por favor contacte co administrador do sitio.

en: Please login to access this form.
gl: Inicia sesión para acceder a este formulario.

en: Indicates required field
gl: Indica campo requirido

en: This submission has been locked.
gl: Este envío foi bloqueado.

en: This submission has been autofilled with your previous submission.
gl: Este envío foi completado automaticamente co seu envío anterior.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
gl: Xa enviou este formulario web. <a href="#">Ver o seu envío anterior</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
gl: Xa enviou este formulario web. <a href="#">Ver os seus envíos anteriores</a>.

en: Sorry… This form is closed to new submissions.
gl: Sentímolo ... Este formulario está pechado a novos envíos.

en: You have a pending draft for this webform. <a href="#">Load your pending draft</a>.
gl: Ten un borrador pendente para este formulario web. <a href="#">Cargue o seu borrador pendente</a>.

en: Webform submission from: [webform_submission:source-title]
gl: Formulario web enviado dende: [webform_submission:source-title]
