Varbase Core (10.0.5) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор
