Varbase Core (10.0.51) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Email notification
be: Паведамленне праз э-пошту

en: Administration
be: Кіраванне

en: Help
be: Дапамога

en: User
be: Карыстальнік
