Varbase Core (10.0.51) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Email notification
hu: Email értesítés

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Help
hu: Súgó

en: User
hu: Felhasználó

en: Email confirmation
hu: Megerősítés e-mailben
