Varbase Core (10.0.51) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Email notification
pt: Notificação por email

en: Administration
pt: Administração

en: Help
pt: Ajuda

en: User
pt: Utilizador

en: Email confirmation
pt: Confirmação de email
