Varbase Core (10.0.53) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Email notification
af: E-poskennisgewing

en: Administration
af: Administrasie

en: Help
af: Hulp

en: User
af: Gebruiker
