Varbase Core (10.0.53) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Email notification
fi: Sähköposti-ilmoitus

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Help
fi: Ohje

en: User
fi: Käyttäjä
