Varbase Core (10.0.53) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Email notification
sk: E-mailová notifikácia

en: Administration
sk: Administrácia

en: Help
sk: Pomoc

en: User
sk: Používateľ
