Varbase Core (10.0.53) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Email notification
vi: Email cảnh báo

en: Administration
vi: Quản lý

en: Help
vi: Trợ giúp

en: User
vi: Người dùng

en: Tablet
vi: Bảng tính
