Varbase Core (10.0.58) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Email notification
da: E-mail-notifikation

en: Help
da: Hjælp

en: User
da: Bruger

en: Email confirmation
da: E-mail-bekræftelse
