Varbase Core (10.0.58) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Email notification
lt: El. pašto įspėjimai

en: Administration
lt: Administravimas

en: Help
lt: Pagalba

en: User
lt: Narys
