Varbase Core (10.0.58) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Email notification
lv: E-pasta paziņojums

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Help
lv: Palīdzība

en: User
lv: Lietotājs
