Varbase Core (10.0.58) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Email notification
nl: E-mailmelding

en: Administration
nl: Beheer

en: User
nl: Gebruiker

en: Email confirmation
nl: E-mailbevestiging

en: Saving draft...
nl: Concept opslaan...
