Varbase Core (10.0.58) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Email notification
ru: Уведомления по email

en: Administration
ru: Администрирование

en: Help
ru: Справка

en: User
ru: Пользователь

en: Email confirmation
ru: Подтверждение почтой

en: Tablet
ru: Планшет

en: Typical desktop
ru: Обычный рабочий стол

en: Smart phone
ru: Смартфон

en: Saving draft...
ru: Сохранение черновика...

en: Social media menu
ru: Меню социальных сетей
