Varbase Core (10.0.58) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Email notification
uk: Електронне сповіщення

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Help
uk: Довідка

en: User
uk: Користувач

en: Email confirmation
uk: Підтвердження поштою

en: Tablet
uk: Планшет
