Varbase Core (10.0.6) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: More
it: Altro

en: Reset
it: Ripristina

en: Preview
it: Anteprima

en: Normal
it: Normale

en: Start
it: Inizio

en: Complete
it: Completo

en: < Previous
it: < Precedente

en: Show all
it: Mostra tutti

en: Save Draft
it: Salva bozza

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
it: Inserimento salvato. Puoi tornare al form più tardi i valori attualmente inseriti saranno recuperati.

en: Wide
it: Largo

en: Narrow
it: Stretto
