Varbase Core (10.0.9) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: More
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Wide
ta: அகலமான

en: Narrow
ta: குறுகிய
