Varbase Core (10.1.49) - en to sr translation catalogue (47 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Archive
sr: Архива

en: Path
sr: Путања

en: User
sr: Корисник

en: no
sr: не

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Good
sr: Добро

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Role
sr: Улога

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Member for
sr: Члан сте

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Password strength:
sr: Јачина лозинке:

en: Block description
sr: Опис блока

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: All content
sr: Сав садржај

en: Monthly archive
sr: Месечна архива.

en: No front page content has been created yet.
sr: Садржај насловене стране још увек није креиран.

en: Add lowercase letters
sr: Додајте мала слова

en: Add uppercase letters
sr: Додајте велика слова

en: Add punctuation
sr: Додајте неке знакове интерпункције

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Basic block
sr: Основни блок

en: All content, by month.
sr: Сав садржај, по месецу.

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем

en: Welcome to [site:name]
sr: Добро дошли на [site:name]

en: Name or email contains
sr: Име или E-пошта садрже

en: Recommendations to make your password stronger:
sr: Савети за сигурну лозинку:
