Varbase Core (all releases) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: yes
am: አዎ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Path
am: ዱካ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Password strength:
am: የይለፍ ቃል ጥንካሬ፡

en: Block description
am: የጥምር ማብራሪያ

en: Strong
am: ጠንካራ
