Varbase Core (10.1.53) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Help
se: Veahkki

en: Picture
se: Govva

en: User
se: Geavaheaddji

en: About
se: Birra
