Varbase Core (10.1.56) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: yes
ml: അതെ

en: Email notification
ml: ഇമെയിൽ അറിയിപ്പ്

en: On
ml: ഓൺ

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Help
ml: സഹായം

en: Path
ml: വഴി

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍
