Varbase Core (10.1.57) - en to ht translation catalogue (29 entries)

en: Body
ht: Kò

en: yes
ht: Wi

en: On
ht: Ouvè

en: Help
ht: Èd

en: Picture
ht: Foto

en: User
ht: Itilizatè

en: no
ht: Non

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Good
ht: Bon

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Changed
ht: Chanje

en: Password strength:
ht: Fòs mo pas:

en: Block description
ht: Deskripsyon blòk

en: Strong
ht: Fò

en: Your virtual face or picture.
ht: Yon vizaj vityel oubyen foto

en: All content
ht: Tout kontni yo

en: Add lowercase letters
ht: Ajoute lèt miniskil

en: Add uppercase letters
ht: Ajoute lèt majiskil

en: Add numbers
ht: Ajoute chif

en: Add punctuation
ht: Ajoute sign

en: Make it different from your username
ht: Fè li diferan ak non itilizatè ou a

en: Weak
ht: Fèb

en: Fair
ht: Kòrèk

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.

en: Recommendations to make your password stronger:
ht: Rekòmandasyon pou fè yon mo pas fò:
