Varbase Core (10.1.58) - en to os translation catalogue (24 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Author
os: Автор

en: yes
os: ойы

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Administration
os: Разамынад

en: More
os: Ноджы

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Path
os: Фæндаг
