Varbase Core (10.1.59) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: Password strength:
pa: ਪਾਸਵਰਡ ਤਾਕਤ:
