Varbase Core (10.1.59) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: yes
si: ඔව්

en: Administration
si: පාලනය

en: Help
si: සහාය

en: Picture
si: පින්තූරය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Permissions
si: අවසර
