Varbase Core (10.1.61) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: More
af: Meer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Table
af: Tabel

en: Apply
af: Pas toe
