Varbase Core (10.1.61) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Sort by
am: ደርድር
