Varbase Core (10.1.61) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: More
ar: المزيد

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Last access
ar: آخر وصول

en: Count
ar: العدد

en: Desc
ar: تنازلي

en: Table
ar: جدول

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Inactive users
ar: مستخدمون غير نشطين

en: Asc
ar: تصاعدي
