Varbase Core (10.1.61) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: More
ast: Más

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Count
ast: Cuenta

en: Table
ast: Tabla
