Varbase Core (10.1.61) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: More
az: Daha çox

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Last access
az: Son icazə

en: Count
az: Say

en: Desc
az: azaldın

en: Table
az: Cədvəl

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: @interval ago
az: @interval əvvəl

en: @interval hence
az: @interval deməli
