Varbase Core (10.1.61) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: More
be: Болей

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Count
be: Колькасць

en: Table
be: Табліца

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
