Varbase Core (10.1.61) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: More
bg: още...

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Count
bg: Брой

en: Table
bg: Таблица

en: Apply
bg: Търси
