Varbase Core (10.1.61) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: List
bn: তালিকা

en: More
bn: আরও

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Last access
bn: সর্বশেষ ব্যবহার

en: Table
bn: টেবিল
