Varbase Core (10.1.61) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Count
bo: གྲངས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
