Varbase Core (10.1.61) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: Table
bs: Tabela

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
